Skontaktuj się z nami

TEL: + 86-576-86089873
Faks: + 86-576-85062320
E-mail: sales@zjaike.com
Hangzhou Factory: NO.7,22 St., Xiasha, Hangzhou, Zhejiang
Taizhou Factory: Yong'an Industry Zone, Taizhou, Zhejiang

Strona główna > Przypadkach

Przypadkach

Jako profesjonalny producent z bogatym doświadczeniem ponad 24 lat AIKE szeroki asortyment produktów obejmuje jet suszarka do rąk, suszarka do rąk powietrza, ze stali nierdzewnej rąk małych i suszarka do rąk suszarka i wiele komponentów elektronicznych suszarka do rąk. Zespół deweloperski AIKE zobowiązała się do integracji najnowszych technologii i projektowania innowacji z najwyższej jakości materiałów do zapewnienia pełnej satysfakcji klienta. Przypadkach aplikacji są następujące:


Major międzynarodowego projektu współpracy: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012


Igrzyska Olimpijskie jest najbardziej wpływowe wydarzenie sportowe na świecie, a także jednym z najważniejszych działań w świecie. Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 wyznaczone marki zamówień z rąk suszarka---AIKE suszarka do rąk (AK2006H).


2012 London Olympic Games.jpg


Dworce, lotniska i innych miejscach publicznych: lotniska Ningbo


Lotniska Ningbo zgodnie z priorytetem bezpieczeństwa, obsługa zasad rozwoju doskonałości dla pasażerów, właścicieli ładunków, linie lotnicze, obecność jednostek do zapewnienia doskonałej ochrony. Higieny i środowiska jest niezwykle ważne w Lotnisko. W wysokiej technologii rzecznika wysokiej jakości, marki suszarka do rąk AIKE ma bardzo wysokiej częstotliwości używany na głównym lotnisku w Chinach.


Ningbo Airport.jpg


Szpital


Ze względu na szpitale są miejsca, gdzie liczy się czystość, automatycznego rękę, suszarki są również niezwykle higieniczne z wielu modeli, w tym technologii hamują rozwój bakterii i pleśni. AK2030 pomaga szpitale łatwość ich obciążeń na środowisko przez ponad 20 lat! Wiemy, że każdy szalet Szpital ma inny wzór i wymagania dotyczące aplikacji, dlatego istnieje szereg energooszczędne suszarki higieniczne do wyboru, takich jak AK2006H, AK2070, pozwalając Twojej placówce by wybrać suszarki do rąk, z prawej przepływ powietrza, dźwięk i poziom energii dla swojej placówki.


Hospital.jpg


Szkoła


AK2900 jest wielki nadaje się do szkoły, ponieważ oferuje konfigurowalne funkcje przepływu powietrza i dźwięk do utrzymania jego objętość do minimum, więc to nie będzie przeszkadzać wydajność w klasie. Ponadto ze względu na to zrealizować oszczędności ekonomiczne i środowiskowe, w ten sposób szkoły mogą korzystać także z AIKE suszarka do rąk. Przełączanie z ręczników papierowych do suszarki do rąk energooszczędne umożliwia szkołom Oszczędzanie zużycia energii, redukcji odpadów i zapisać drzew, a także nauczania studentów wartość Twoim zadaniem zrównoważonego rozwoju.


School.jpg


Duża sala: Canton Fair exhibition hall


Canton Fair (Chiny Import i eksport towarów Fair) było trzymać pomyślnie przez ponad 60 lat, który jest kompleksowe handlu międzynarodowego wydarzenia z najdłuższą historię, największej skali, największy wybór towarów i najlepszych transakcji wyniki w Chinach. Współpracy między AIKE suszarka do rąk i Canton Fair przez wiele lat, został wyznaczony dostawców Canton Fair 2015-2017, zapewnienie 370 suszarki do rąk Canton Fair exhibition hall (kompleksu wystawowego Pazhou) toalety. Przynieść zdrowe i komfortowe suche ręce doświadczenie do setek milionów ludzi każdego roku.


Canton Fair.jpg


Hotelowa restauracja: KFC


KFC, weszła na rynek Chin ponad dekady, w takich konkurencyjne szybko usługi przemysłu spożywczego, utrzymuje dużą dynamikę rozwoju. Skrupulatny usługa jest ważna dlatego, że KFC jest niezwyciężony. Gdy osoby dorosłe lub dzieci, wszystkie mają domu uczucie. W celu zwiększenia komfortu klienta, suszarki do rąk AIKE są dostarczane (AK2630T) w toaletach.


KFC.jpg


Gwiazdkowe hotele: Hotel Shanghai Hilton


Hilton, wiodącym na świecie Sieć hotelowa, aby utworzyć "domu" luksusie komfort jako cel. Shanghai Hilton Hotel surowe wymogi szczegóły wszędzie, z najbardziej nowoczesne meble, kuchnia w pełni funkcjonalne, nowoczesne urządzenia i AIKE produkty marki: AK2030.


Hilton Hotel.jpg


Projekt współpracy Major: 2022 Igrzyska Azjatyckie Stadion


Asian Games jest największym kompleksowe gry w Azji, w procesie ubiegania się Asian Games, Hangzhou przedstawiła pojęcie "zielony, inteligentny, Thrifty i Civilized", i to co my suszarka do rąk AIKE przestrzegać. Jako firma dedykowane do rozwoju szybkich suszarka do rąk AIKE automatyczne elektryczne suszarki do rąk w pełni ucieleśniają cechy "ochrony środowiska" i "inteligencji". Po zaciętej rywalizacji suszarka do rąk AIKE został wybrany jako oficjalnej strony suszenia maszyn do 2022 igrzysk azjatyckich w Hangzhou Olympic Sports Center, głównym stadionem igrzysk azjatyckich.


2022 Asian Games Stadium.jpg


Restauracja


Transformacja, która miała miejsce w wielu nowoczesnych restauracji wewnątrz konstrukcji w ostatnim dziesięcioleciu, toalety, stały się obszar, który w dalszym ciągu coraz uwagę garner i środowiska i stylu restauracja toalety są często związane z obiadem przez klienta. Starannie zaprojektowane łazienki będzie mieć pozytywny wpływ na branży restauracyjnej i suszarka do rąk jest prosty i tani sposób, aby zaktualizować wygląd łazienki. Ponadto jak AK2800 suszarki do rąk ze stali nierdzewnej może poprawić środowisko toalety, ponieważ nie powodują zatykanie kosza puszki i pomóc w rozwiązywaniu problemów, które ręczników papierowych nie można rozwiązać.


Restaurant.jpg